Przygodę ze słowem pisanym rozpocząłem jeszcze w ubiegłym stuleciu. Najpierw w ramach agencji reklamowej, w której byłem zatrudniony pisałem teksty sponsorowane, potem już w ramach własnej działalności gospodarczej artykuły publicystyczne, dziennikarskie wreszcie opracowania i krótkie formy. Pierwszy poważny tekst literacki ,,Jeszcze raz Oświęcim” napisałem jako freelancer w 1999 r. Opublikował go śp. Jerzy Giedroyć w paryskich Zeszytach Historycznych. Na początku XXI w. zacząłem pisać książki historyczne.

Obecnie oferuję:

PISANIE BIOGRAFII JAKO GHOSTWRITER

Jesteś celebrytą, aktorem, muzykiem, sportowcem, politykiem. Nie masz czasu, chęci, umiejętności, aby napisać własną biografię zgłoś się do mnie. Zbiorę wszystkie wątki Twojego życia zawodowego i osobistego w jedną całość, opracuję zdjęcia wreszcie stworzę z tego ciekawą, barwną opowieść, która będzie pamiątką, świadectwem i jedynym w swoim rodzaju zbiorem informacji o Tobie. Nie wstydź się własnych dokonań, zrób coś dla przyszłych pokoleń!

PISANIE ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH I PUBLICYSTYCZNYCH NA ZLECENIE

Masz ciekawy produkt, zdobywasz nowe rynki, zbudowałeś prężną firmę, ale nie możesz przebić się ze standardową reklamą dodaj do niej treść. Dotrzesz dzięki niej do świadomości Swojego klienta, który zmęczony już jest nachalnym marketingiem. Nic nie działa w tym zakresie lepiej jak słowo pisane. Słowo, które nie narzuca, męczy tylko interesuje. Jestem w stanie stworzyć dla Ciebie tekst, artykuł, cykl artykułów który Cię wypromuje.

PISANIE OPRACOWAŃ I POWIEŚCI NA ZLECENIE

Masz swój zamek, pałac, zabytkowy obiekt i chciałbyś przybliżyć większej grupie osób jego dzieje w formie opracowania książkowego albo zachęcić ludzi do jego zwiedzania poprzez profesjonalną, beletrystyczną powieść, opowiadanie, nowelę napisz do mnie. Umieszczę wartką akcję w jego wnętrzach, stworzę ciekawych bohaterów i związaną z obiektem tajemnicę.  Nie czekaj, twórz swoją historię!

Napisz do mnie – piotr@owcarz.eu