Filmem w sposób profesjonalny zajmuje się od 2015 r. Będąc wówczas świeżo po szkole filmowej wyprodukowałem pierwszą swoją kinową fabułę o tytule „Gejsza”. Później brałem udział w produkcji drugiej pt. „Fighter.” Całkiem niedawno wyreżyserowałem dwa dość dobrze ocenione filmy dokumentalne „Brzemię” i „Siłaczkę”. W tak zwanym międzyczasie napisałem niezliczoną liczbę scenariuszy filmowych, przez ponad rok zajmowałem się w studiu filmowym ich scriptdoctoringiem czyli oceną pod kątem ewentualnego wykorzystania w skomplikowanej produkcji filmowej.

Obecnie oferuję:

PRODUKCJĘ FILMOWĄ

Masz świetną historię, marzysz, aby powstał o niej film zgłoś się do mnie. Ocenię potencjał, skalkuluję koszty i powiem Ci co dalej?

REŻYSERIĘ FILMOWĄ

Szukasz reżysera do realizacji swojego pomysłu na film lub gotowego scenariusza? Kogoś kto stworzy ze słów obraz, pokaże odpowiednio bohaterów i nada całej opowieści odpowiednią wizję? Dobrze trafiłeś, bo nie jestem bufonem, który będzie się dowartościowywał Twoim kosztem, ale kimś kto chętnie Ci pomoże i nakręci film z Twoim udziałem.

SCENOPISARSTWO

Masz historię w głowie, ale nie potrafisz przelać ją na papier. Mieszasz wątki, masz problemy z dialogami wreszcie nie potrafisz stworzyć sensownej konstrukcji opowieści. Musisz znaleźć sobie po prostu scenarzystę. Nie musisz daleko szukać, bo jestem pod telefonem.

SCRIPTDOCTORING

Masz gotowy scenariusz na film, ale recenzenci nie zostawiają na nim suchej nitki. Chcesz go poprawić, ocenić, uzdrowić? Zgłoś się do mnie.

Napisz do mnie – piotr@owcarz.eu