Prowadzenie firmy medialnej przez wiele lat siłą rzeczy powoduje, że jej menadżer nabiera doświadczenia w wielu dziedzinach aktywności zawodowej. Czasem musi wejść na scenę i przemówić do paru tysięcy ludzi, czasem wygłosić mowę motywacyjną do swych pracowników a czasem zaplanować precyzyjnie reklamową czy wizerunkową kampanię.

Stąd duża rozpiętość w zakresie oferowanych przeze mnie usług, do których obecnie należą:

Organizacja kampanii outdoorowych, wizerunkowych i wyborczych

Wykupowanie powierzchni do reklamy outdoorowej wydaje się najprostszą rzeczą pod słońcem. Nie daj się zwieść tym którzy tak mówią. Dobór odpowiedniego plakatu, baneru który da rozpoznawalność temu co na nim reklamujesz jest w rzeczywistości czynnością bardzo trudną. Gdy do tego dojdą lokalizacje owej reklamy outdoorowej otrzymujemy dość skomplikowane narzędzie medialne w obsłudze. Wcale nie jest łatwiejszy wizerunek a już na pewno nie kampanie wyborcze. Tutaj decydują o powodzeniu szczegóły, detale. Zaufaj więc komuś kto się w tym doskonale orientuje.

Organizacja i prowadzenie szkoleń

Bogate doświadczenie zawodowe upoważnia mnie do oferowania i przeprowadzania najróżniejszych szkoleń. Każdy pracownik w Twojej agencji reklamowej powinien wiedzieć, jak się oferuje i sprzedaje media, nie w teorii a w praktyce. Jestem w stanie przeprowadzić gruntowne szkolenie w Twojej firmie z zakresu telemarketingu, negocjacji handlowych, prezentacji, przeprowadzania wywiadów a nawet redagowania artykułów prasowych. Słuchacze otrzymują zazwyczaj, ode mnie bogate materiały szkoleniowe w których podaję konkretne przykłady rozwiązań marketingowych wcielanych w życie. Zapraszam do współpracy firmy i osoby prywatne.

Organizacja wystaw, eventów i spotkań autorskich

Obcowanie z ludźmi kultury, sztuki czy sportu było i jest częścią mojej pracy zawodowej. Jestem więc w stanie zorganizować niemal każdy event, wydarzenie, spotkanie, jeżeli zleceniodawca ma na to odpowiedni budżet. Przy wydarzeniach niewielkich, kameralnych koszty organizacyjne nie odgrywają aż tak dużej roli, niestety przy wydarzeniach dużych, wieloosobowych z udziałem gwiazd zagranicznych jest inaczej. Poznając Twoje potrzeby wstępnie oszacuję koszty i stworzę ramowy scenariusz wydarzenia zaakceptowany finalnie przez Ciebie. Jeżeli moja wizja uzyska Twoją akceptację wykreuję dla Ciebie to czego oczekujesz.

Doradztwo inwestycyjne w zakresie antyków i dzieł sztuki

Od dwudziestu lat jestem kolekcjonerem obrazów i militariów. Starannie dobierane przeze mnie artefakty trafiały na najbardziej prestiżowe wystawy w kraju i najbardziej wymagające aukcje choćby obraz Jacka Malczewskiego ,,Sybiracy – Modlitwa”, który w 2021 r. wypożyczyłem Muzeum Narodowemu w Krakowie na wystawę pt. ,,Jacek Malczewski romantyczny” czy obraz Józefa Chełmońskiego ,,Kosynier”, który został w 2023 r. sprzedany na Aukcji Desa Unicum za rekordową dla tej pozycji cenę.  W związku z powyższym mam odpowiednie kontakty i wiedzę. Współpracowałem niemalże z wszystkimi Galeriami Sztuki w Polsce. Brałem udział w niezliczonej liczbie aukcji. Jestem w stanie podjąć się znalezienia dla Ciebie lub Twojej firmy przedmiotu w zależności od preferencji, którego oryginalność nie budzi żadnych wątpliwości i którego wartość w perspektywie najbliższych kilku lat na pewno wzrośnie. Kupując coś bez odpowiedniego przygotowania merytorycznego podejmujesz olbrzymie ryzyko inwestycyjne ze względu na niezliczoną ilość falsyfikatów na rynku.

Napisz do mnie – piotr@owcarz.eu